Garniže kovové Ø 16 mm

Zariadenie malého interiéru je pre dizajnéra veľakrát väčšou výzvou ako pracovať vo veľkých priestoroch. V menších miestnostiach sú jemné garnižové tyče s priemerom 16 mm dokonalé. Nebudú výrazne dominovať, práve naopak jemne zvýraznia charakter okna. Kolekcia obsahuje štýlové záclonové tyče a  množstvo typov koncoviek, ktoré sa dajú ľubovolne kombinovať.

Garniže kovové Ø 19 mm

Túto kolekciu tvoria hlavne garniže s jednoduchými tvarmi. Aj tu sa však objavujú predstavitelia klasického štýlu s typickými zakončeniami. Všetky komponenty sú balené samostatne, čo znamená, že si každý môže nakombinovať garnižu podľa vlastných predstáv.


Garniže kovové Ø 25 mm

Kolekcia obsahuje štýlové záclonové tyč v luxusných odtieňoch patiny, starožitného zlata a lesklej ocele. Všetky komponenty sú balené samostatne, čo znamená, že si každý môže nakombinovať garnižu podľa vlastných predstáv.  


Garniže kovové Ø 35 mm

Garniže s priemerom 35 mm výrazne dominujú oknám. V ponuke sú vo farbách rustikálna nerez, antik, bronz a bielo zlatá. Táto kolekcia je ideálna do interiéru ladenom v anglickom a rustikálnom štýle.


Garniže hranaté Kvadro

Prezentované garniže sú návrhom pre tých, ktorí chcú kombinovať tradíciu a modernosť. Vyzerajú skvele v eklektických interiéroch, kde sú jednoduché moderné formy prelínané so štýlovými doplnkami. 

Garniže hranaté Square Line

Kolekciu Square Line  vystihujú jednoduché a minimalistické tvary a možnosť vyskladať si garnižu podľa vlastných predstáv. Držiak neobmedzuje pohyb záclony po celej dĺžke tyče.