INTERIÉROVÉ DVERE DRE

Kvalita A spoľahlivosť

Ako skúsený výrobca interiérových dverí dodáva firma DRE svoje produkty zákazníkom z celého Poľska a ostatným krajinám EU, ktorým záleží na kvalitnejšom tovare. Mimoriadne bohatá ponuka zahŕňa produkty, ktoré sa líšia dizajnom, farbou, účelom a cenou, čo uľahčuje nájdenie najvhodnejšieho modelu, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. Ak máte záujem o dobré a moderné interiérové dvere, pozrite si ich sortiment.

hrany

Ako jediný výrobca dverí v Poľsku sme vyvinuli a patentovali spôsob poťahovania hrany krídla dýhami vysokej tvrdosti a nízkej elasticity. To nám umožňuje pokryť prednú a vnútornú hranu dýhou CPL a HPL s hrúbkou do 0,8 mm.

dre tlač

Ako prví v Poľsku a jedny z prvých na svete sme tento typ potlače použili pri výrobe dverí. Účinok? Neobmedzené možnosti najkvalitnejšej potlače v kombinácii s vytvrdzovaním UV potlačeného náteru, ktorý je možné chrániť vysoko lesklým alebo matným lakom.

laser edge

Používame technológiu laser edge - laserové spájanie hrán - nemecká firma REHAU (ABS s hrúbkou 1 až 3 mm). Výsledkom je bezspojitá kombinácia materiálov na okraji krídla dverí, vyššia kvalita výrobkov a zvýšené estetické hodnoty.