INTERIÉROVÉ DVERE porta doors

Takmer 30 rokov skúseností

Vieme, že pre každého človeka je najdôležitejší jeho domov a každý domov začína dvermi. Otvárajú a zatvárajú náš súkromný svet, v ktorom sa chceme cítiť šťastne a bezpečne. Našou príjemnou starosťou je vytvorenie takých dverí, ktoré budeš otvárať s chuťou a radosťou, aby si prekročil každý prah v najdôležitejšom mieste na svete– Tvojom dome.

dizajn

intarzie

Intarzie sú zdobenia chrómovej farby, ktoré sú doplnkom ku dverám a dávajú im výnimočný vzhľad. Dokonale sa hodia do moderných a minimalistických interiérov.

Príslušenstvo

Kľučky a závesy sú funkčnými aj dizajnovými prvkami dverí. Prispôsobujeme ich podľa individuálnej požiadavky, v závislosti od toho, či sa nám viac páči strieborná alebo zlatá farba, matná alebo lesklá verzia. K závesom môžeme zvoliť kľučku rovnakej farby alebo vsadiť na originalitu a zvoliť čiernu alebo bielu verziu.

Frézovanie

Sú to špeciálne drážky v rovine dverí, vyrobené frézou s diamantovou čepeľou, ktorá zaručuje precíznosť a estetiku. Dovoľuje prispôsobiť dvere funkcii miestnosti napr. kúpeľne (symbol sprchy), kancelárie alebo personalizovať detskú izbu (dvere s vyfrézovaným superhrdinom).

trvanlivosť

ABS

Ochrana okraja krídla, ktoré im zaručuje ešte väčšiu odolnosť. Vyrobená zo špeciálne zvoleného materiálu, ktorý sa charakterizuje veľkou odolnosťou voči opotrebovaniu. Toto zaručuje garanciu dlhodobého používania.

laminát CPL

Neobyčajne odolná fólia. Z dôvodu svojej odolnosti a funkčnosti veľmi často využívaná v miestach, kde sú dvere stále používané napr. v hoteloch alebo budovách verejných inštitúcií. Odolná voči vlhkosti, oteru a rôznym vonkajším činiteľom.

Portaperfect 3D

Patrí do skupiny odolných fólií, ktoré štruktúrou, súčasne vzhľadom, ako dotykom, pripomína prírodné drevo. Farby, v ktorých je dostupná fólia PortaPerfect sú zhodné s aktuálnymi interiérovými trendmi.

bezpečnosť

Tvrdená sklenená tabuľa

Tvrdená sklenená tabuľa je mnohonásobne silnejšia ako je obyčajná, veľmi odolná voči úderom a teplotným zmenám. V prípade rozbitia, tvrdená sklenená tabuľa praská, rozpadne sa na malé kúsky s tupými okrajmi, týmto spôsobom znižuje riziko poranenia.

Rámová konštrukcia

Rámové zvislé konštrukcie sú spevnené mnohovrstvovou drevenou konštrukciou, zaručujú väčšiu solídnosť a trvanlivosť. Tieto dvere sú ťažšie, a vďaka tomu odolnejšie voči vypáčeniu.

ekológia

Ochrana životného prostredia je pre nás veľmi dôležitá. Zohľadňujeme ju počas výrobného procesu, ako aj počas navrhovania nových riešení pre našich klientov. Vo svojej ponuke máme okrem iného krídla vybavené termoizolačnou penou, ktorá umožňuje ušetriť tepelnú energiu.