INTERIÉROVÉ DVERE A ZÁRUBNE

Interiérové dvere plnia nielen svoju technickú funkciu prechodu cez miestnosti ale sú tiež doplnkom, ktorý ovplyvňuje celkový estetický dizajn interiéru.
Interiérové dvere môžu byť otváravé, ktoré sú zavesené na pántoch a otvárajú sa do priestoru miestnosti, alebo posuvné, ktoré sú zavesené alebo sú vedené v koľajničke. Tieto sa zasúvajú popred stenu alebo do stavebného púzdra.

BEZPEČNOSTNÉ VCHODOVÉ DVERE

Dvere sú vstupnou branou do nášho súkromia, ale len bezpečnostné dvere sú najdôležitejším prvkom ochrany našich domov pred okolitým svetom. Práve ochranná funkcia bezpečnostných dverí je faktor, ktorý nás v súčasnej dobe najviac zaujíma. Z rôznych štatistík vyplýva, že k 90 % všetkých vlámaniach do súkromných objektov dôjde práve vchodovými dvermi. Z tohto dôvodu je pri zariaďovaní nových dverí potreba venovať pozornosť nielen ich vzhľadu, ale aj ochranným prvkom, ktorými sú bezpečnostné dvere opatrené.

domové dvere

Vaše nové domové dvere majú byť niečím mimoriadnym. Majú sa hodiť ku štýlu Vášho domu, majú byť reprezentatívne a tým prezentovať Váš dobrý vkus. Vaše domové dvere však majú tiež spĺňať vysoké bezpečnostné nároky a vďaka vysokým hodnotám tepelnej izolácie pomáhať šetriť energiu.


VÝBER ZNAČIEK

Akciový katalóg dverí

PORTA

Katalóg dverí PORTA

DRE

Katalóg dverí DRE

invado

Katalóg dverí INVADO

CENTURION

Katalóg dverí CENTURION

Hörmann

Katalóg dverí Hörmann

VCHODOVÉ DVERE SECURIDO

Leták vchodových bezpečnostných dverí

ERKADO

Domové oceľové dvere ERKADO.