INTERIÉROVÉ DVERE ERKADO

Takmer 45 rokov skúseností

Poľský výrobca interiérových dverí, vonkajších dverí a dverných doplnkov so 45-ročnými skúsenosťami. V našich produktoch efektívne kombinujeme remeselné tradície s najnovšími riešeniami, poskytujeme výrobky vyrobené s dôrazom na každý malý detail a využívame inovatívne technológie.

dizajn

konštrukcia

Interiérové dvere môžu byť vyrobené buď v doskovej alebo rámovej technológii. Doskové krídlo je o niečo ľahšie a vďaka jednoduchej konštrukcii - aj lacnejšie. Rámové dvere sú zase silnou, pevnou, MDF rámovou konštrukciou, ktorá zaručuje vysokú odolnosť.

kovanie

Doladenie dverí efektívnou kľučkou je rovnako dôležité ako výber správnej dýhy a typu rámov. Spolu s našimi dverami ponúkame kľučky od renomovaných výrobcov v rôznych štýloch a farbách.

zasklenie

Štandardné priehľadné sklo, alebo mliečna varianta? Existuje veľa možností, ktoré ovplyvňujú vzhľad aj funkčnosť krídla. Jedna vec je nemenná. Sklo ponúkané v našich dverách je bezpečné a dobre vyrobené.

domové oceľové dvere erkado

poskytnú očakávaný komfort a pocit bezpečnosti

Vonkajšie dvere z oceľového plechu, chránené PVC dýhou, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči meniacim sa poveternostným podmienkam, UV žiareniu a mechanickému poškodeniu. Textúra prispôsobená dekoratívnemu motívu vytvára produkt s vysokými estetickými hodnotami.

dizajn

farebné prevedenie

Výrobok špeciálne vypracovaný na používanie vonku. PVC laminát sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči meniacim sa poveternostným podmienkam a UV žiareniu.

rámiky

Rôzne typy dekoratívnych panelov.

zasklenie

Rôzne typy skiel, štandartný balík zasklenia, zasklenie v triede RC2, benátske zrkadlo.

typy konštrukcie