GARNIŽE

kovové garniže ø 16 mm

Zariadenie malého interiéru je pre dizajnéra veľakrát väčšou výzvou ako pracovať vo veľkých priestoroch. V menších miestnostiach sú jemné garnižové tyče s priemerom 16 mm dokonalé. Nebudú výrazne dominovať, práve naopak jemne zvýraznia charakter okna. Kolekcia obsahuje štýlové záclonové tyče a množstvo typov koncoviek, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať.

kovové garniže ø 19 mm

Prezentovaná séria zahŕňa moderné garniže s jednoduchými tvarmi a kovovými oceľovými prvkami. Napriek tomu aj v tejto kolekcii sú zástupcovia klasického štýlu a kryštáľových koncoviek. 

kovové garniže ø 25 mm

Exkluzívna rada garníž s priemerom tyče až 25 mm. Jednoduché ukončenia a kryštálové dekorácie charakterizujú túto kolekciu.  Garniže je možné zakúpiť vo viacerých odtieňoch ako napríklad patina, lesklá nerez či striebro mat.

HLINÍKOVÉ garniže SQUARE LINE

Moderné hranaté garniže Square Line. Jednoduché, minimalistické tvary a flexibilný systém s ukotvením do stropu alebo do steny. Držiak neobmedzuje pohyb závesu a záclony po celej dĺžke profilu. Dostupné vo farbách brúsená oceľ, čierna mat a biela lesklá. 

STROPNÉ KOĽAJNICE

HLINÍKOVÉ stropné koľanice

Hliníkové koľajnice na závesy či záclony - Jednoduchý systém so širokým využitím. Vhodný pre rodinné domy, kancelárie alebo hotely. V ponuke máme na výber rôzne typy koľajníc, jednoradové, dvojradové a trojradové, s krycou lištou či zapustené do sadrokartónu.