Laminátové podlahy EGGER

Každý, kto zvolí laminátovú podlahu značky EGGER, sa rozhodol pre podlahu najvyššej kvality, ktorá mu bude mnoho rokov prinášať radosť a vytvárať príjemné prostredie vo všetkých obytných priestoroch.
Laminátové podlahy majú veľmi pekný vzhľad a sú úplne v súlade s novými podlahovými trendmi. Okrem toho je ich vysoko kvalitný laminát mimoriadne odolný, univerzálne použiteľný a ich Aqua+ laminátové podlahy sú naviac odolné proti vlhkosti.
 Pri výrobe laminátových podláh sa používa výlučne drevo z lesov s udržiteľným hospodárenímZakúpením podlahy EGGER si tak vo svojom domove vytvoríte zdravé prostredie.

Laminát pre vlhké prostredie Aqua+ sa nikdy nezľakne vody!

Chceli by ste mať namiesto studených dlaždíc vo svojej kúpelni radšej drevenú podlahu? Pri výrobkoch EGGER Aqua+ firma EGGER vyvinula špeciálnu technológiu, vďaka ktorej je laminát vodeodolný.

Vďaka vysokej kvalite zpracovania a trvanlivosti súlaminátové podlahy Aqua+ ideálne do kuchyne, kúpelne a vstupných priestorov a chodieb. Okrem drevodekorov sú tieto lamináty k dispozícii s dekorom dlaždíc, kameňa alebo dokonca i mramoru. V porovnaní s klasickými dlaždicami je EGGER laminát lacnejší a ľahšie sa inštaluje.

Hlavnou výhodou laminátu do vlhkého prostredia je jeho jednoduché čistenie. Bez problémov je možné používať parné čističe, a to dokonca i pri komerčnom využití.

zaručujeme vám najvyššiu kvalitu laminátu

Vďaka patentovaným zaklapávacím systémom so zámkovými spojmi je možné rýchlo nainštalovať i veľké podlahové plochy. Pokládku môže urobiť ľahko nielen profesionál, ale i hobby remeselník.

najdôležitejšie výhody podláh egger
  • Odolný a vysoko kvalitný laminát
  • Aqua + laminát je vhodný do vlhkého prostredia
  • Laminát so vzhľadom dlažby, dreva, betónu - Veľký výber dekorov pre každý vkus
  • Prírodné látky zaisťujúce zdravú klímu v interiéry 

Laminátové podlahy CLASSEN

Laminátová podlaha CLASSEN, elegantná a trvalá podlaha, uznávaná a oceňovaná užívateľmi v rôznych krajinách. V Nemecku vyrábané laminátové parkety sú klasikou za rozumnú cenu. Laminátová plávajúca podlaha CLASSEN svojim vzhľadom poteší všetkých zákazníkov, ktorí ocenia rôznorodosť ponúkaných kolekcií podláh CLASSEN. Všetky kolekcie sú vhodné pre podlahové vykurovanie. Všetky laminátové podlahy CLASSEN sa vyrábajú udržateľne s nízkymi emisiami a všetky získlali enviromentálnú značku German Blaue Engel.

kolekcia CLASSEN X-ADVENTURE

Kolekcia X-ADVENTURE Classen podláh je jednou z najpredávanejších kolekcií. Jednotlivé dosky sú užšie ako štandardné dosky, čo spolu s V drážkou opticky zväčšuje interiér. 8 mm hrúbka podláh s triedou AC4/32 je dostupná v mnohých dekoroch, takže vybrať ten vhodný nebude problém. Dekory X-Classen sú dostupné vo výnimočných cenách.