Dverová sieť Plisé

Elegantná dverová sieť vhodná pre terasové a balkónové dvere s minimálnymi nárokmi na priestor umožňujúca bezbariérový prístup.

Ideálne riešenie pre veľké otvory, jednoduchá manipulácia.

Dverová plisé sieť umožňuje bezbariérový prístup vďaka výške prechodového profilu len 3 mm. Hladký chod segmentu je zabezpečený reťazovým mechanizmom z PVC.

Sieť sa vyrába v jednokrídlovej aj v dvojkrídlovej verzii. Je ideálnym riešením pre veľkoplošné otvory - východy na terasy, zimné záhrady, pre francúzke okná, posuvné presklené steny, HS portály a pod. Napriek veľkej ploche sa so sieťou ľahko manipuluje. Po stiahnutí zaberá sieť minimálny priestor.

V prípade požiadavky na úzky profil máme v ponuke variantu mini plisé so spodným vedením s výškou prechodového profilu 8 mm.
Posuvná sieť v ráme

Posuvná sieť je vhodným riešením pre posuvné, terasové a balkónové dvere. Vyžaduje minimálny priestor pre montáž a jednoducho sa s ňou manipuluje.

Vyrába sa v jednokrídlovej a dvojkrídlovej verzii.Otváracia sieť 40x20 Lux


Dverová sieť
 s otváraním na pánty vyrobená z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s tesniacou kefkou po obvode.

Montuje sa na rám dverí z exteriérovej strany, dovieranie magnetom. V ponuke aj ako set siete s rámom pre jednoduchú montáž.Rolovacia sieť

Box návinu sieťoviny je umiestnený na bočnej strane dverí. Sieťovina je vedená v hornej a spodnej vodiacej lište pomocou kolieskového mechanizmu.

Dverová rolovacia sieť sa zatvára zaklapnutím bočnej magnetickej lišty, na ktorej je pripevnené plastové madlo.