Horizontálna žalúzia Isoline

Žalúzia ISOLINE je v súčastnosti najbežnejší typ interiérovej žalúzie. Retiazkové ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu - jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa. Horný nosník je doplnený farebne zladenými plastovým krytkami .

Žalúzia určená pre plastové, drevené a hliníkové okná .Všetky časti ovládania aj uchytenia žalúzie na krídle  sú prekryté a nenarúšajú vzhľad okna. Ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu - jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa. Retiazka sa jednoducho čistí a vďaka konštantnej dĺžke nezavadzia na parapetnej doske. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po po bokoch silonovým lankom.Horný nosník sa dodáva v deviatich farebných odtieňoch.


Horizontálna žalúzia Isoline Prim

Zaoblený tvar horného nosníka dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Nosník je možné okrem štandardných farieb dodať aj v RAL farbe podľa výberu alebo s renolitovým polepom v imitácii dreva. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po bokoch silonovým lankom.


Horizontálna žalúzia Isoline Loco

Najnovší typ ISO žalúzie v našej ponuke.

Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zoblenou krycou lištou, ktorá dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Kryciu lištu je možné dodať okrem deviatich  RAL odtieňov aj v šiestich imitáciách dreva.

Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zoblenou krycou lištou, ktorá dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Kryciu lištu je možné dodať okrem deviatich  RAL odtieňov aj v šiestich imitáciách dreva.Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel.

Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po bokoch silonovým lankom.Horizontálna žalúzia Isoline Eco

Interiérová žalúzia ovládaná šnúrkou a interiérovým ovládačom. Využitie pre plastové, drevené a hliníkové okná. Konštrukčné riešenie tohto typu umožňuje výrobu atypov - šikmín. Na krídle okna je fixovaná bočnými silonovými lankami.
Využitie pre hliníkové, drevené a plastové okná. Čelný ovládací mechanizmus sa skladá z interiérového ovládača pre naklápanie lamiel a zo šnúrky na vyťahovanie lamiel. Na okennom krídle je fixovaná bočnými silonovými lankamiKonštrukčné riešenie tohto typu umožňuje výrobu atypov - šikmín.
Atypické riešenie

ISOLINE ECO ikmina