interiérová tieniaca technika

horizontálne hliníkové žalúzie

Pre svoju jednoduchú inštaláciu, komfortné ovládanie a elegantný vzhľad ide o najpopulárnejší typ žalúzií vôbec. Hliníkové horizontálne žalúzie je možné inštalovať na plastové, drevené aj hliníkové profily okien. Ponúkame niekoľko druhov žalúzií s rôznym typom ovládania, vďaka čomu si môžete vybrať to najvhodnejšie riešenie pre vás. Horizontálne hliníkové žalúzie sa montujú priamo na rám okna, pričom niektoré typy umožňujú inštaláciu aj v netradičných tvaroch, akými sú napríklad oblúky. 

látkové rolety

Predstavujú dnes už klasické interiérové tieniace zariadenie, ktoré sa aj naďalej teší obľube. V našej ponuke nájdete množstvo modelov s rôznym typom ovládania alebo uchytenia.
Veľký výber farieb a vzorov vám umožní zariadiť váš domov podľa vlastného vkusu. Okrem tradičných látkových roliet ponúkame aj rolety určené do
strešných okien. Tieto pri montáži vyžadujú priamy zásah do rámu okna, do ktorého sa priskrutkujú bočné lišty tieniaceho zariadenia.

vertikálne žalúzie

Predstavujú vhodný tieniaci doplnok do spoločenských a reprezentačných priestorov. Vďaka širokému výberu farieb a vzorov nájdu svoje uplatnenie aj v domácnostiach. Jednoduché sťahovanie šnúrou a naklápanie lamiel za pomoci guľôčkovej retiazky vám poskytne maximálny komfort pri ich používaní.
Jednou z ďalších výhod sú ich nízke nároky na údržbu. Vertikálne žalúzie sú ideálnym riešením pre tienenie väčších plôch, ale môžu poslúžiť aj ako deliaci prvok v interiéroch